zaterdag 26 april 2025

Uitdaging met GerJanne

Vandaag vieren we Koningsdag maar het is natuurlijk ook de laatste zaterdag van de maand en dus zijn GerJanne en ik er, inmiddels traditiegetrouw, met onze uitdaging.
Voor vandaag was dit de opdracht: Omdat we toch in de bijzondere modellen zitten, wil ik graag een flapjes kaart zien. Korte beschrijving:
Neem een basiskaart van 13 bij 26 cm.
Ril op 11,5 cm, 13 cm en 14,5 cm.
Vouw dan dal, berg, dal. Zo krijg je een deel aan de binnenkant van je kaart, waar je beurtelings kleine stukjes cardstock/papier tegenaan plakt.
De ene keer aan de linkerkant van de vouw en dan aan de andere kant van de vouw. De foto op mijn blog maakt het vast wel duidelijk.

Dit is wat ik er van maakte:


Dit is mijn voorkant en die ziet er nog uit als een gewone kaart. Papiertjes van Studio Light en het hondje en de bloemen zijn van MD.
De verrassing bij deze kaart zit van binnen:


Als je de kaart opent zie je dit. In het midden zitten 3 flapjes waarop ik bloemen en een tekst heb gemaakt.


De achterkant van de flapjes heb ik nog leeg gelaten. Daar kan ik t.z.t een naam en de verjaardags datum op zetten. Op het label kan de persoonlijke tejst want daarvoor was het dp te druk.


Hier nog een keer de kaart van binnen.
Weer een leuk modelletje om te maken!

Voor iedereen een fijne Koningsdag. Geniet van het mooie weer en de oranje tompoucen!

10 opmerkingen:

  1. wat een mooi kaartje met het leuke patroon en het mooie papier en schattige hondje
    groetjes ellen

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Wat een super leuke kaart en gave uitdaging. Echt heel erg leuk gedaan. Heel mooi papier heb je gebruikt.
    Fijne koningsdag.

    Lieve groetjes,
    Emily

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Helemaal leuk deze kaart !!!!

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Prachtige kaart Henriët.
    Dankjewel voor de maten.
    Groetjes Elle-Jeanne

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Je hebt een hele mooie kaart gemaakt.”leuk model. Leuke voor Kant met de hond. Groeten Trijntje

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Heel leuk gedaan! Zo grappig dat jij 3 flapjes hebt gekozen en ik 5, terwijl het voorbeeld 4 had! Moest je trouwens nog optreden met Koningsdag?

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Een heel leuke kaart, zowel van buiten als van binnen.

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Wat een leuke kaart Henriet
    Mooi gemaakt, bedankt voor de uitleg!
    Fijne dag liefs Martha

    BeantwoordenVerwijderen