woensdag 9 april 2025

Nog meer insecten van Pronty

Gisteravond had ik een live op Facebook bij Pronty en daar ben ik weer aan de slag gegaan met de leuke die- cuts insecten. Dit keer maakte ik er labels mee:





De kraft labels bestempelde ik met vintage photo en daarop verwerkte ik verschillende materialen van Pronty. De insecten kleurde ik met potlood. Op beide labels zit iets van chipboard en dat kleurde ik met embossingpoeder. Ik maakte de labels vast met een ring. Er gaan namelijk nog meer van dit soort labels komen en het leek me leuk om ze samen te voegen met een ring. Maar je kunt ze natuurlijk ook gebruiken als label aan een cadeau of een bos bloemen.

Gebruikte materialen:
472.700.035 Die-cuts insecten
492.001.064 Chipboard frames
492.001.065 Chipbord triangle
497.003.009 Stempel Text fantasy
472.700.026 Vintage labels
497.003.019 Stempel Text with leaves Wil je zien hoe ik deze labels maakte? Kijk dan op de facebook groep van Pronty want daar kun je de live nog een maand terug zien. Ik kreeg een aantal vragen over onze op hol geslagen sunshower. Het probleem is nog niet verholpen. De monteur komt morgenochtend langs om te kijken of het opgelost kan worden. We zijn wel verlost van het verlengsnoer waarmee we de verwarmingsketel tijdelijk hadden aangesloten want de bovenverdieping heeft wel weer gewoon stroom. Het bedrijf dat onze badkamer heeft geïnstalleerd is maandag wel al geweest en heeft het binnenste van de sunshower losgekoppeld van het stroomnet. De rest van de reparatie kunnen zij niet doen. Dat ligt bij het bedrijf wat de sunshower heeft geleverd. Wordt vervolgd.

8 opmerkingen:

  1. Eindelijk heb ik het eens bekeken, zo leuk om je het live te zien doen en zeer inspirerend Henriët.
    En wat vervelende zeg dat gedoe met die Sunshower. Hopelijk wordt het snel opgelost.
    Fijne dag en liefs

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Ha die Henriet
    Komt het filmpje ook op Youtube?
    Je hebt een mooie creatie gemaakt!
    Succes met dat gedoe
    Liefs Martha

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Hallo Martha
      Alle lives komen ook op het Youtube kanaal van Pronty. Hij staat er nu nog niet op maar dat gebeurt in de loop van deze week.

      Verwijderen
  3. Super leuk en mooi gemaakt je labels. Succes met de douche.

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Leuke labels met insecten heb je gemaakt. Leuk met die rasters achter de beestjes.

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Mooie achtergrond heb je op de labels gemaakt. Persoonlijk vind ik de witte randen rond de kevers wel erg opvallend, ik denk dat ik ze met distress inkt zou bewerken maar dat is natuurlijk een kwestie van smaak, verder erg leuk geworden en leuk om ze te verzamelen aan een ring.

    groetjes van Ank

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Prachtige labels met de insecten Henriët.
    Groetjes Elle-Jeanne

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Mooie labels zijn het! En zeker een goed idee om er een ring door te doen ome bij elkaar te houden.
    Sterkte met de sunshower!

    BeantwoordenVerwijderen