zondag 20 april 2025

New Home

Vandaag een kaartje dat ik gisteren al liet zien op de Facebook pagina van Pronty. Hij is dan ook gemaakt met een stencil, stempels en de nieuwe die-cuts van dat merk.


Voor wie het leuk vindt laat ik hier ook stap voor stap zien hoe ik deze kaart heb gemaakt.


Met een borstel en Distress Oxide gaf ik de ondergrond kleur. Dit hoeft niet helemaal egaal. Er mag best kleurverschil in de ondergrond zitten.


Met het stencil Fantasy Retro (470.806.058) en Oxide spray bracht ik een tweede laagje aan.


De randjes bewerkte ik met Vintage photo en met de inkt die toen nog aan mijn douber zat maakte ik her en der nog wat vlekken op de kaart.
              
                  

Daarna zette ik eerst 2x de stempel Text with leaves (497.003.019) op de kaart en de plekken waar nog niet gestempeld was vulde ik op met de stempel Text Fantasy (497.003.009).


Daarna nog met de Swirls stempel (497.003.010) gestempeld. Ik stempelde steeds eerst op een kladpapiertje en daarna pas op de kaart. Zo krijg je een iets minder zwarte afdruk.


Tenslotte de huisjes, een boompje en de tekst toegevoegd uit de nieuwe die-cuts Houses (472.700.030). De tekst heb ik nog op kleur gebracht met groene inkt.

Ik laat deze kaart meedoen bij Knutsels en Kadootjes. Daar willen ze graag huisjes zien.

Gisteren een drukke klusdag gehad in Amersfoort. De badkamer is eindelijk klaar! We hebben gisteren een volle aanhanger afval naar de stort gebracht, de bovenverdieping zo veel mogelijk stofvrij gemaakt (ik heb alles 2x gedweild), een vloertje gelegd in de inloopkast en daar de wasmachine aangesloten, het bed van Daan en Anouk op hun slaapkamer in elkaar gezet (ze sliepen nog steeds op de slaapbank in een van de toekomstige studeerkamers boven) en behang en een radiator voor in de keuken gekocht. Nog 2 week en dan wordt ook de keuken geplaatst. Daarna beneden nog de vloer leggen en dan is het hele huis eindelijk bewoonbaar. Ik ga 8 en 9 mei die kant weer op om te helpen beneden alles stofvrij en opgeruimd te krijgen. Het is een heel project!

19 opmerkingen:

  1. Een mooie verhuiskaart Henriët. Grappig, ik kom net bij Monique vandaan en jullie kaarten zijn zo anders terwijl jullie dezelfde huisjes hebben gebruikt.
    Pfieuw, jullie hebben het er druk mee. Wel fijn dat jullie het kunnen doen voor ze.

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Wauw, das super tof gedaan, en mooie kleuren.


    Crea lieve Groetjes Claudia ❤️🦋❤️

    Mijn FB pagina: Claudia's Kaartjes and more
    Blog:Claudia's Kaartjes
    Challenge blogs:
    Girlz Creative Christmas (XMAS) 🎄
    Girlz makes Guyz Cards (GMGC)🚗
    Girlz creative crafts (GCC) 🌸
    Creative sketchy girls (CSG) ❤️
    Girlz Rebel Challenge (GRC) 🎈
    Girlz Creative Fun Art of Scrap (GCFAOS) 🦋
    Girlz & The Art of Letters (G&TAOL) 🎉

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Wat en mooie verhuiskaart maakte je. Goed gewerkt, fijne Paasdagen.

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Je inktwerk vind ik weer prachtig gedaan en als ik het eerlijk mag zeggen, jammer dat de die cuts op je prachtige achtergrond zit. ( vind ik dan hè! ) Het einde komt zachtjes aan in zicht Henriët en wat zullen ze jullie hulp waarderen!!! Nu maar even bijkomen in je vakantie! fijne paasdagen,
    xx Gerie

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Hele mooie kaart, leuk dat je laat zien hoe je hem hebt gemaakt.
    Daan en Anouk boffen maar met jullie, wat fijn dat je ze zo kunt helpen.

    groetjes van Ank

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Het is dat je het uitleg hoe deze kaart is ontstaan maar had echt de indruk dat het uit een vel achtergrond papier kwam .
    Heel mooi.
    Fijne paasdagen.
    groetjes Marjan.

    BeantwoordenVerwijderen
  7. wat een mooi kaartje met de leuke techniek en leuke details en een leuke workshopje
    groetjes Ellen

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Mooi kaartje Henriet
    Bedankt voor de werkwijzer!
    Wat een klus zeg, maar het eind komt in zicht denk ik zo
    Fijne pasen verder, liefs Martha

    BeantwoordenVerwijderen
  9. Prachtige kaart met de huisjes Henriët.
    Fijne paasdagen.
    Groetjes Elle-Jeanne

    BeantwoordenVerwijderen
  10. Wow, een superleuke verhuiskaart met deze techniek, en leuke details.
    Je hebt hard gewerkt afgelopen dagen, nu maar even genieten van de Paasdagen!
    Groetjes, Eri

    BeantwoordenVerwijderen
  11. Wat een super gaaf kaartje met die leuke huisjes! Handig al die foto's erbij! Jullie hebben het druk gehad zo te lezen!
    Geniet lekker van de Paasdagen en groetjes, Trudy

    BeantwoordenVerwijderen
  12. Echt een keileuke kaart met de leuke huisjes en een prachtige achtergrond. Wat een werk hebben jullie gedaan, nu lekker uitpuffen tijdens de Paasdagen,
    Groetjes,
    Ansx

    BeantwoordenVerwijderen
  13. Wow wat gaaf zeg, mooi gemaakt met deze nieuwe materialen. Wat een klus he in Amersfoort , het einde is in zicht. Groetjes, Nelleke

    BeantwoordenVerwijderen
  14. Een hele gave kaart heb je gemaakt Henriët. Dank je wel voor de uitleg.
    Lieve groetjes Miranda

    BeantwoordenVerwijderen
  15. Zo je hebt weer een drukke klusdag achter de rug. Maar dat zal ook een voldaan gevoel geven!
    Je kaart is mooi. Leuk dat je laat zien hoe je de achtergrond hebt gemaakt. Superleuk dat je meedoet bij K&K!

    BeantwoordenVerwijderen
  16. Wat een mooie kaart heb je gemaakt!

    BeantwoordenVerwijderen
  17. Wat een mooie kaart met de huisjes heb je gemaakt, ook de stap voor stap achtergrond is mooi uitgelegd. Bedankt dat je meedoet bij Knutsels & Kadootjes. groetjes Ingrid.

    BeantwoordenVerwijderen
  18. Een hele mooie kaart.
    Groetjes Nicolette

    BeantwoordenVerwijderen
  19. Wat een ontzettend mooie kaart. Heel erg leuk gedaan Henriët.
    Fijne dag.

    Lieve groetjes,
    Emily

    BeantwoordenVerwijderen