En daar ben ik (hopelijk) weer met mijn wekelijkse kerstkaart:
Een redelijk snelle kaart deze keer. Gemaakt in de meivakantie. Op het dp met boomstammetjes kwam een strook met verticale strepen en daarop een cirkel met stipjes. En daarop mocht die leuke pinguin weer eens plaatsnemen. Hij kreeg een sjaal met hetzelfde streepje als het dp.
Deze kaart doet natuurlijk weer mee met 52 weeks to Christmas.
Deze kaart doet natuurlijk weer mee met 52 weeks to Christmas.
In de eerste zin van dit blogbericht schreef ik al dat ik hoop dat jullie deze kaart in jullie leeslijst zien.
Mijn post van gisteren had ik om 05.00 uur voorgeprogrammeerd en 's avonds om 21.00 uur was hij nog steeds nergens in de leeslijst zichtbaar. Zoals ik al eerder schreef wordt ik hier echt boos, verdrietig, teleurgesteld en gedemotiveerd van. Ik geef blogger de maand juni nog de tijd, als er dan niks is veranderd stop ik echt definitief met mijn blog. Hoe jammer jullie dat ook allemaal vinden.
Mijn post van gisteren had ik om 05.00 uur voorgeprogrammeerd en 's avonds om 21.00 uur was hij nog steeds nergens in de leeslijst zichtbaar. Zoals ik al eerder schreef wordt ik hier echt boos, verdrietig, teleurgesteld en gedemotiveerd van. Ik geef blogger de maand juni nog de tijd, als er dan niks is veranderd stop ik echt definitief met mijn blog. Hoe jammer jullie dat ook allemaal vinden.

wat een mooi kaartje met de leuke sketch en de stoere pinguïn, wat een mooie sjaal heet hij, leuk dp heb je gebruikt
BeantwoordenVerwijderengroetjes Ellen
Je hebt wel weer een super leuke kerstkaart gemaakt.
BeantwoordenVerwijderenIk hoop dat blogger dit snel gaat oplossen.
Groetjes van Marian.
Je kaart is leuk met die pinguïn Henriët. Ja het heel erg balen dat blogger er zo'n potje van maakt. Op dit moment sta je bij mij ook nog niet in de leeslijst, ik zoek iedereen nu op een andere manier, maar leuk is anders.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Wat leuk dat je de takjes van het dessinpapier ook in de cirkel hebt gemaakt!
BeantwoordenVerwijderengroetjes van Ank
Dat snap ik wel hoor, ik vind er ook niets meer aan op deze manier. Ik had mijn kerstkaart vannacht om 04.00 ingepland en hij is nu nog steeds nergens te bekennen. Ook het zoeken naar jullie posts gaat steeds meer tijd kosten. Je kerstkaart is weer een leukerd met die vrolijke pinguïn, leuk om de boompjes van het achtergrondpapier terug te laten komen met stansjes.
BeantwoordenVerwijderenGezellig je weer te zien bij 52 WTC.
Lieve groetjes Miranda dt 52 WTC
Je staat nu bij mij in de leeslijst… maar mijn eigen kerstkaart van vandaag ook nog niet… Het is Inderdaad niet leuk meer met blogger. Ik ga wat later bloggen..Dan zie ik de kaarten wel en kijk even weer terug. Nu hebben we de laatste dagen een wat mindere wifi… dus brn even niet zo online geweest.. jou kaart is erg mooi . Het dp met de takjes is erg mooi. De kaart erg leuk opgemaakt.Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderenHeel leuke kaart met de pinguïn, Henriët! En lijkt me heel frustrerend, dat gedoe met blogger. Ik kom vooral via 52WTC bij mensen terecht, gebruik mijn leeslijst al heel lang niet meer (sinds de Long Covid blog ik veel minder), dus ik heb er geen "last" van. Behalve dat mijn extra kaartjes niet zo worden opgemerkt, maar goed. Ik hoop echt dat het op tijd goed komt met blogger, want ik zou je niet willen missen.
BeantwoordenVerwijderenFijn dat je weer meedoet met 52WTC.
Groetjes,
Jantine DT 52WTC