zaterdag 16 mei 2026

Elvis is geboren

Mijn collega Wilma (waar wij ook vaak mee klaverjassen) is oma geworden van een kleinzoon. Na 3 kleindochters nu dan een kleinzoon. Voor haar en haar man maakte ik een kaart om ze te feliciteren:


De schommel van MD lag bij mij nog ongebruikt in de verpakking en ik bedacht dat het wel leuk zou zijn om de baby op de schommel te zetten. En dat werd zoals ik het in mijn hoofd had. Links kwam de naam in zilver-spiegelkarton en rechts op de ballon de geboortedatum. Achter de kaart heb ik een stander geplakt zodat hij rechtop neergezet kan worden.

Zondag komen mijn collega en haar man bij ons klaverjassen en dan krijgen ze de kaart.
Verder hebben we een heel rustig weekend. Door het slechte weer trekken we er niet op uit en zijn we lekker samen thuis aan het knutselen. Dirk is met nieuw bouwpakket bezig en ik maak kaartjes, ben aan het haken en/of lezen en we doen wat klusjes in huis.

Geen opmerkingen:

Een reactie posten