Vandaag laat ik de eerste kaart zien die ik vorige week maakte tijdens de kletseldate met Monique en GerJanne. We gingen aan de slag met de uitdaging van de Crealadies waar GerJanne een kaart laat zien die je moet liften. Dit is wat ik er van maakte:
GerJanne had een blokje met heel mooi gemarmerd papier. Ik vond deze met het blauw en zalmroze erg mooi. En zeg nou zelf, die is toch veel te mooi om achter ander papier te verstoppen? En daarom draaide ik de papiertjes om (op de te liften kaart zie je een witte voorkant met dp er achter). Daarna stanste ik 3 bloemen die ik kleurde met mijn Koh-I-Noor potloden. Tenslotte stempelde ik er een eenvoudige tekst op. Ik heb nog geprobeerd om er sequins op plakparels aan toe te voegen maar dat deed afbreuk aan de kaart vond ik.
Deze kaart kan ook meedoen bij Knutsels en Kadootjes want daar zetten ze de bloemetjes buiten.
Deze kaart kan ook meedoen bij Knutsels en Kadootjes want daar zetten ze de bloemetjes buiten.
Gistermiddag bijna 6 km gewandeld bij Ter Apel. Het was heerlijk weer en je kon zien dat het voorjaar er aan zit te komen.
.jpg)



wat een mooi kaartje met de leuke lift en het mooie design papier en mooie bloemetjes erop
BeantwoordenVerwijderenmooie foto's heb je gemaakt
groetjes Ellen
Prachtig is je kaartje met de mooie bloemtoef. Mooi de foto`s het prillebegin van het voorjaar.
BeantwoordenVerwijderenWat een prachtige liftkaart heb je gemaakt Henriët. Echt heel erg leuk. Mooie foto's maakte je ook.
BeantwoordenVerwijderenFijne dag.
Lieve groetjes,
emily
Gezellig dat jullie samen geknutseld hebben. Het was in ieder geval productief. Je kaart is prachtig geworden. Mooi dp papier! Groetjes Mariëtte
BeantwoordenVerwijderenJe kaart is een heel mooie lift geworden het het DP. Inderdaad zonde om het te verstoppen. Je maakte prachtige foto's van de natuur.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri