vrijdag 20 maart 2026

Full Deck Challenge

Het is me gelukt om deze week weer op vrijdag een pagina voor de Full Deck challenge te maken.
Voor week 12 maakte ik er een geel geheel van:


Ik gebruikte de prompts geel, gaten en tekst. Dat zijn maar 3 van de 7 prompts waar je uit kon kiezen maar je hoeft ze gelukkig ook niet allemaal te gebruiken.
De achtergrond maakte ik geel door te deppen in natte distress-oxide. Daarna stempelde ik met dezelfde kleur de rasters en met grijs de doodels. In de doodels maakte ik gaatjes (voor zover ik er bij kon). De bij kleurde ik in en de vleugels kregen een laagje glossy-accents. Tenslotte de bloemen gekleurd met oxide en het hart voorzien van een enamel-dot. Tenslotte nog een tekst toegevoegd.

Nu eerst even wat huishoudelijke klusjes en daarna is de middag voor mijzelf. Dirk gaat vanuit het werk door naar hun personeelsfeest (zonder partners deze keer) en wordt rond 23.00 uur weer thuisgebracht. Rond 19.00 uur komt Daan want die gaat morgen de hele dag bridgen met Dirk. Dat betekent dat ik morgen een heerlijke knutseldag heb ingepland!
Ergens kom ik ook nog langs om jullie (kerst)kaarten te bekijken. Dat lukte me gisteravond niet meer. Ik kwam met hoofdpijn thuis van de opleidingsdag en ben vroeg naar bed gegaan.

1 opmerking:

  1. Wow, weer een prachtige pagina voor je boekje in heel mooie kleuren. Wat tof die gaatjes in de slinger.
    Groetjes, Eri

    BeantwoordenVerwijderen