maandag 30 maart 2026

Art journal

In corona-tijd ben ik begonnen met een art-journal. In december 2021 zat ik in quarantaine en om de tijd te doden maakte ik een eerste pagina. Nu 4,5 jaar verder zitten er 33 pagina's in mijn journal. Leuk om door te bladeren en om te zien hoe je je op creatief vlak ontwikkelt.
Een paar weken geleden maakte ik deze pagina met vissen:


De achtergrond is gemaakt met Distress-oxide spray en Distress-spritz. Die laatste geeft er een mooie glans aan. Daar overheen kwamen cirkels met structuurpasta. Hiervoor gebruikte ik een stencil. Ook nog blauwe cirkeltjes gestempeld. De vissen kleurde ik met mijn Koh-I-Noor potloden.
Hier word je toch vrolijk van? Met deze pagina doe ik mee met de Crealadies. Daar vragen ze een dier op je kaart. Nu maar hopen dat een dier in je journal ook goedgekeurd wordt.

Vanmiddag hebben Dirk en ik beide een afspraak bij de opticien. Het wordt weer tijd voor een nieuwe bril. Altijd leuk om weer een nieuw montuur uit te zoeken.

6 opmerkingen:

  1. Superleuke pagina, Henriët
    Gaaf zoals je de vissen heb geplaatst op een mooie achtergrond
    Fijne dag, liefs Martha

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Wat een leuke pagina Henriet....wordt vast goedgekeurd door de dames!
    Groetjes Diny

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Ik neem het mij ook ieder jaar voor om te beginnen aan mixed media boekje, maar lijkt niet te lukken. hihi Het is weer keileuk geworden Henriët en zeker leuk om te zien hoe je, je ontwikkel op dit gebied!
    Ik vind een nieuwe bril uitzoeken helemaal niet leuk om te doen, haha dan heb ik echt keuze stress, succes ermee,
    xx Gerie

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Heel leuk deze bladzijde. Zeker leuk om te zien hoe je ontwikkeld… dat zie je met de kaarten ook al. Succes met het uitzoeken van een bril… ik vond het altijd best lastig. Groeten Trijntje

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Mooi !!!!
    Succes met het uitzoeken...

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Gaaf kaartje, succes met uitzoeken.

    BeantwoordenVerwijderen