Vorige week was Marja jarig. En ik was vergeten om haar een kaart te sturen. Daarom maakte ik er nog 1 speciaal voor haar en die is hopelijk nu in Zwolle bezorgd:
Ik vulde de grote waterbak van MD met de bloemen van Spelbinders. En tussen de bloemen zit het beertje heerlijk te genieten. Op de voorgrond zie je een slak kruipen. Binnenin schreef ik dat de kaart te laat was omdat de slak niet sneller kon. Grapje!
Ik ben benieuwd of we vandaag de beloofde 17 graden gaan halen. Ik heb mezelf een lange fietstocht beloofd als het inderdaad zulk mooi weer gaat worden. En anders?? Dan vermaak ik me ook wel. Heerlijk zo'n weekje vakantie!
Ik ben benieuwd of we vandaag de beloofde 17 graden gaan halen. Ik heb mezelf een lange fietstocht beloofd als het inderdaad zulk mooi weer gaat worden. En anders?? Dan vermaak ik me ook wel. Heerlijk zo'n weekje vakantie!

wat een mooi kaartje met het schattige beertje, leuk idee in de tobbe vol bloemen
BeantwoordenVerwijderenveel plezier met fietsen
groetjes Ellen
Hey Henriët,
BeantwoordenVerwijderenWat een super mooie kaart met het beertje. Leuk hoe je hem vol bloemen gezet hebt. Veel plezier met fietsen.
Fijne dag.
Lieve groetjes,
Emily
Wat leuk om de waterbak op deze manier te gebruiken, prachtige bloemen en een schattig beertje. Het lijkt mooi weer te gaan worden,
BeantwoordenVerwijderengroetjes,
Ansx
Oh wat mooi is deze!! En zo tof met die bloemen erbij.
BeantwoordenVerwijderenHopelijk een heerlijk zonnig fietstochtje voor de boeg.
Fijne dag!!
Groeten van Femminde
Gaaf om de bloemenzee in de tobbe te maken en grappig de beer ertussen!
BeantwoordenVerwijderenMisschien wel met slakkengang verstuurd maar ze is er vast heel blij mee! Dit weer lokt je naar buiten hè, fijne vakantie verder Henriët,
xx Gerie
Prachtige kaart, Henriët
BeantwoordenVerwijderenZo leukmrt die bloempjes!
Hier schijnt de zon al volop, wij gaan zometeen lekker fietsen, hopelijk kun jij dat ook gaan doen, veel plezier!
Liefs Martha
Ach wat Leuk Henriet. De bloemen in de robe en de beer ertussen. Hele mooi kaart is dit geworden. Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderenEn wat leuk dat de slak er ook nog voor langs kruipt…
VerwijderenHij staat hier te pronken op het kastje hoor en ik heb je gisteren een berichtje gestuurd op je blog. Maar nogmaals, heel erg bedankt, hij is erg leuk.
BeantwoordenVerwijderenFijne dag, ik zie net dat het in Zwolle 12 graden is dus ik hoop dat de temperatuur nog even omhoog gaat vandaag.
Fijne dag en groetjes
Wat een leuke kaart , mooi zoals je de waterteil gevuld hebt Henriët. Hier is het echt 17 graden, het is heerlijk!
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda
Aww wat een leuk kaartje met de tobbe met bloemen , beer.
BeantwoordenVerwijderenWow, een prachtige kaart Henriët, en een leuke kleurencombinatie van de bloemen. Dit zijn toch heel dankbare bloemen!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Wat een vrolijke kaart heb je gemaakt voor de jarige.
BeantwoordenVerwijderenIk heb de tobbe al meerdere keren in mijn handen gehad als ik hem ergens zag en nooit gekocht. De volgende keer als ik hem ergens zie gaat hij mee naar huis want dit is ook zo leuk met de bloemetjes erin.
Ik denk dat je wel bent gaan fietsen, het was heerlijk weer vandaag.
Groetjes,
Yvonne.
wat een prachtige ton met bloemen
BeantwoordenVerwijderenje hebt vast gefietst op deze stralende dag.
groetjes Alma
Wat lief van je.
BeantwoordenVerwijderenEn wat een leuke kaart.
Veel bloemetjes op een verjaardagkaart vind ik altijd leuk, zo lekker vrolijk.
Heerlijk hè, vakantie, helemaal als het dit weer is.