donderdag 8 oktober 2026

52 weeks to Christmas week 41

Voor vandaag maakte ik 2 kaartjes met die-cuts. Die had ik al een poos geleden gekocht maar nog weinig mee gedaan. Ik combineerde ze met restjes dp uit een blok van MD. De die-cuts zijn ook van dat merk:



De witte achtergrond bewerkte ik met een embossingfolder met sterren.
Deze kaartjes doen mee bij 52 weeks to Christmas.

Vanavond hoop ik een rondje langs jullie blogs te maken want dat is al weer een week geleden. Ik heb er op dit moment even geen puf voor. Druk op het werk en druk hier thuis. Dirk is maandag naar de oogarts geweest en die wil toch nog afwachten of de problemen met zijn oog vanzelf overgaan. Dat betekent nog 3 maanden wachten. En dus nog 3 maanden niet autorijden. Als het na die 3 maanden nog niet over is volgt een operatie aan zijn oogspier.

woensdag 7 oktober 2026

Gastdesigner Cheerful Sketches

Een poosje terug werd ik met mijn kaart met de duiven 1 van de winnaars bij Cheerful Sketches en dus mag ik deze maand gastdesigner zijn.
En dat was geen makkelijke opgave deze keer. Ik kreeg een digi en een sketch toegestuurd en heb lang zitten stoeien met hoe ik de digi in de sketch kon verwerken. Uiteindelijk heb ik maar een deel van de digi gebruikt:


De digi kleurde ik in met Koh-I-Noor Mondeluz potloden en die plakte ik op een groene cirkel. Uit een kerstblok van de Action stanste ik nog 2 cirkels en ook het achtergrondpapier komt uit dit blok. Nog gepuzzeld om ergens een tekst te plaatsen maar dat werd niet naar mijn zin dus die komt aan de binnenkant.
Ik ben heel benieuwd wat jullie van deze kaart vinden.

zaterdag 3 oktober 2026

Postzegels

Hebben jullie al meegekregen dat er een nieuwe rage is ontstaan? Je eigen postzegels maken. En ja, ik ben verslaafd aan deze rage 🤣:





Ik maakte tot nu toe 3 series. De eerste met de paddenstoelen van Lavinia, daarna volgden de visjes van Paperartsy en tenslotte de bloemen (ook van Paperartsy).
Waar het werken op speelkaarten of het maken van ATC's al een uitdaging is qua formaat is dit een uitdaging in het kwadraat. Het oppervlakte waarop de de afbeeldingen stempel meet slechts 3,1 x 4,8 centimeter. Het is dus echt even zoeken welke stempeltjes geschikt zijn om te gebruiken.
ik heb alle stempels en achtergrondjes gekleurd met Koh-I-Noor Mondeluz potloden.

Vanmiddag hebben we een familiedag met Dirk zijn broers en hun kinderen. We gaan naar Tolbert waar we o.a een jailchallenge gaan doen. Dat zijn heel veel verschillende vertrekken waar je allemaal opdrachten moet uitvoeren. Het gaat er dan om wie in totaal de meeste punten haalt. Verder lekker eten en bijkletsen. Gerben en Pauline en Daan zijn ook van de partij. Anouk heeft andere verplichtingen vandaag.

donderdag 1 oktober 2026

52 weeks to Christmas week 40

Na de kaart met de strookjes die ik afgelopen zaterdag liet zien voor de uitdaging met GerJanne maakte ik nog een kaart met strookjes. Deze keer werd het een kerstkaart:


De strookjes komen uit mijn restjesbak en plakte ze op blauw papier. De Schotse hooglander blijft favoriet en kreeg weer een plakje op de kaart. Hij kreeg een warme sjaal om en aan zijn hoorn hangen zilveren kerstballen. 1 ligt op de grond in de sneeuw. Rechts nog een besneeuwde kerstboom en midden boven een kerstwens. Er komen vast nog meer kaarten met strookjes. Restjes genoeg!
Deze kaart doet weer mee bij 52 weeks to Christmas.