zaterdag 6 juni 2026

Full Deck challenge 23

 Deze week een moeilijke week bij de Full Deck challenge. Er waren maar 4 prompts: tissue paper, steampunck, bee en repeat. Nou, dat heeft me heel wat denkwerk gekost!


Als basis tissue-paper met een steampunk uitstraling (zie de uil rechtsonder). Daarop een grote stans met tandwielen. Die stanste ik uit zwart papier en daarop smeerde ik een koperkleurige pasta. Achter de stans 2 klokken en erop een verrekijker en 3 bijen. Tenslotte nog een bedel van een bij en een tekstje

Vandaag gaat mijn tuinklus verder in de voortuin. En een klein onderhoudsrondje in de achtertuin want door de regen van de afgelopen week piept daar ook al weer her en der iets groens tussen de stenen door.

3 opmerkingen:

  1. Gave Full Deck met de tandwielen en achtergrond. Succes met de tuin.

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Je Full Deck pagina ziet er leuk en heel stoer uit Henriët. Je hebt mooi alle prompts gebruikt. Werk ze in de tuin.
    Groetjes, Eri

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Oh wat leuk zeg!! Ook wel gaaf voor een mannenkaart. Oh en dan waren we samen in de tuin. Ik heb het nu tussen de stenen weg. Volgende week ga ik in de tuin zelf verder. Maar dat is veel leuker.
    Fijn weekend verder!!
    Groeten van Femminde

    BeantwoordenVerwijderen