dinsdag 28 april 2026

Hiep hiep hoera

Vandaag heb ik een heerlijk dagje me-time. Vanochtend eerst een hele poos in bed liggen lezen, daarna de wasmachine aangezet vervolgens mij geïnstalleerd voor een dagje kaarten maken.
Dit is de eerste kaart die vanochtend ontstond:


De papiertjes komen uit mijn voorraadbak. De stansjes en de tekststempel zijn allemaal van MD. 
Ik ben bijna door mijn voorraad felicitatiekaarten heen dus die heb ik maar eens aangevuld. Lekker schuiven met papiertjes en verschillende diertjes van MD gebruikt. Binnenkort krijgen jullie de rest vast ook nog wel te zien.
Deze kaart doet mee bij Knutsels en Kadootjes waar deze keer alles mag.

Ik hoop dat ik nu wel bij jullie in de leeslijst verschijn want dat is op dit moment een dingetjes. Ik kreeg van GerJanne de tip om Crtl F5 in te drukken als het blog geopend is. Hopelijk helpt dit. Jullie reageren wel dus ik denk dat de kaart uiteindelijk wel verschijnt. GerJanne had hetzelfde probleem en begint om die reden een nieuwe blog. Ik ga zien of ik dat uiteindelijk ook ga doen of dat het probleem zich oplost.

En natuurlijk ben ik nog aan het nagenieten van onze dagen in Zeeland. We hadden en ontzettend mooi appartement gehuurd in het buitengebied van Veere. Echt een plekje om helemaal tot rust te komen. We hebben zaterdag, zondag en maandag heerlijke fietstochten gemaakt en heel veel geo-caches gevonden.

7 opmerkingen:

  1. Hey Henriët,
    Wat een super leuke kaart maakte je. Heel erg mooi gedaan. Wat een mooie foto's. Echt prachtig.
    Fijne dag.

    Lieve groetjes,
    Emily

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Heerlijk Henriët zo'n dagje voor jezelf. Leuk kaartje heb je gemaakt en ik ben benieuwd wat er nog meer verschijnt.
    Fijne dag nog en groetjes

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Wat had je lekkere ontspannende dagen Henriët, nu nog kaartjes maken vandaag, pluk de dag hè?! Ik heb net een kaartje geplaatst en heb uitgeprobeerd om hem een kwartier later te publiseren, dus met tijd ipv automatisch. Met 10 min zag ik mijn kaart in de sidebar en niet na een uur! Wie weet helpt het bij jullie ook zo.
    xx Gerie

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Leuke kaart met de beer, en de mooie frisse papiertjes! Fijn dat jullie zo genoten hebben van een paar dagen vakantie! En vanmorgen ook al zo lekker begonnen. je hebt weer prachtige foto's gemaakt. Mijn kaart komt ook steeds later in de leeslijst. Ik zal bovenstaande tips eens proberen.
    Groetjes, Eri

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Een hele leuke kaart heb je gemaakt Henriet. Geniet maar lekker van je vakantie, jullie hebben het getroffen in Zeeland met het weer. Mooie foto’s. Ik denk dat het een akvemaan probleem is. Ik had het zaterdag ook. Ook wat zitten te prutsen… vandaag ging het goed. Op de I-pad heb de toetsen niet… ik denk zelf dat het misschien door de perikelen in America komt… ik hoorde ook ergens dat er van Instagram berichten gehaald waren… misschien kijken ze ook kritisch naar onze blog berichten… fijne vakantie nog. Groeten Trijntje

    BeantwoordenVerwijderen
  6. mooie kaart, het blog volg ik ook van Hobbystudio.
    heerlijke me- time dag zo te lezen.
    groetjes Alma

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Mooi toch tijd voor je zelf nemen. Je kaart is erg leuk. Geniet nog van jullie vakantie.

    BeantwoordenVerwijderen