woensdag 25 februari 2026

Marja was jarig

Vorige week was Marja jarig. En ik was vergeten om haar een kaart te sturen. Daarom maakte ik er nog 1 speciaal voor haar en die is hopelijk nu in Zwolle bezorgd:


Ik vulde de grote waterbak van MD met de bloemen van Spelbinders. En tussen de bloemen zit het beertje heerlijk te genieten. Op de voorgrond zie je een slak kruipen. Binnenin schreef ik dat de kaart te laat was omdat de slak niet sneller kon. Grapje!

Ik ben benieuwd of we vandaag de beloofde 17 graden gaan halen. Ik heb mezelf een lange fietstocht beloofd als het inderdaad zulk mooi weer gaat worden. En anders?? Dan vermaak ik me ook wel. Heerlijk zo'n weekje vakantie!

9 opmerkingen:

  1. wat een mooi kaartje met het schattige beertje, leuk idee in de tobbe vol bloemen
    veel plezier met fietsen
    groetjes Ellen

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Hey Henriët,
    Wat een super mooie kaart met het beertje. Leuk hoe je hem vol bloemen gezet hebt. Veel plezier met fietsen.
    Fijne dag.

    Lieve groetjes,
    Emily

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Wat leuk om de waterbak op deze manier te gebruiken, prachtige bloemen en een schattig beertje. Het lijkt mooi weer te gaan worden,
    groetjes,
    Ansx

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Oh wat mooi is deze!! En zo tof met die bloemen erbij.
    Hopelijk een heerlijk zonnig fietstochtje voor de boeg.
    Fijne dag!!
    Groeten van Femminde

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Gaaf om de bloemenzee in de tobbe te maken en grappig de beer ertussen!
    Misschien wel met slakkengang verstuurd maar ze is er vast heel blij mee! Dit weer lokt je naar buiten hè, fijne vakantie verder Henriët,
    xx Gerie

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Prachtige kaart, Henriët
    Zo leukmrt die bloempjes!
    Hier schijnt de zon al volop, wij gaan zometeen lekker fietsen, hopelijk kun jij dat ook gaan doen, veel plezier!
    Liefs Martha

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Ach wat Leuk Henriet. De bloemen in de robe en de beer ertussen. Hele mooi kaart is dit geworden. Groeten Trijntje

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. En wat leuk dat de slak er ook nog voor langs kruipt…

      Verwijderen
  8. Hij staat hier te pronken op het kastje hoor en ik heb je gisteren een berichtje gestuurd op je blog. Maar nogmaals, heel erg bedankt, hij is erg leuk.
    Fijne dag, ik zie net dat het in Zwolle 12 graden is dus ik hoop dat de temperatuur nog even omhoog gaat vandaag.
    Fijne dag en groetjes

    BeantwoordenVerwijderen