Ik had zo'n plezier in het maken van het modelletje van vorige week dat ik er nog maar 1 heb gemaakt:
Deze keer mocht het beertje in de tekst-cirkel. Hij zoeft op zijn ski's de berg af. Alle gebruikt materialen zijn weer van MD.
Deze kaart doet natuurlijk weer mee bij 52 weeks to Christmas.
Deze kaart doet natuurlijk weer mee bij 52 weeks to Christmas.
Om 9 uur ga ik naar de kapper om mijn haar te laten knippen en kleuren. Best wel spannend want mijn eigen kapster is nog op vakantie. Maar omdat ik mijn haar graag weer in model heb als ik weer aan het werk ga laat ik het deze keer maar door een andere kapster doen. Zal vast wel goed komen.
Deze kaart is ook superleuk geworden! Met de beer op de skies. Succes bij de kapper, altijd spannend om naar iemand anders te gaan.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
wat een mooi kaartje met het leuke patroon en de stoere beer erop, leuk tafereeltje
BeantwoordenVerwijderensucces bij de kapper komt vast goed
groetjes Ellen
Jazeker een heel leuk model, Henriet
BeantwoordenVerwijderenHeel goed geschikt voor een kerstkaart!
Mooi aangekleed weer!
Succes bij de kapper
Liefs Martha
Hey Henriët,
BeantwoordenVerwijderenWat een super leuke kaart heb je gemaakt. Dat model is echt geweldig zo. Zo schattig met de beer. heel leuk gedaan.
Succes bij de kapper.
Fijne dag.
Lieve groetjes,
Emily
Leuk model en mooi gedecoreerd, succes bij de kapper.
BeantwoordenVerwijderenHet model is leuk en deze kaart ook, door het model heb je meer diepte in je kaart!
BeantwoordenVerwijderenSucces bij de kapper!
groetjes van Ank
Een hele leuke kerstkaart in een mooi model en die sportieve is zo gaaf. Succes bij de kapper, ik moet vanmiddag ook weer. Gelukkig is er airco.
BeantwoordenVerwijderenGezellig je weer te zien bij 52 WTC.
Lieve groetjes Miranda dt 52 WTC
Sportieve BEER, moet er staan hihi
BeantwoordenVerwijderenEen leuk kaartje met een leuk model. Die beer staat er mooi op. Veel succes bij de kapper en fijn dat je weer meedoet met 52WTC. Groetjes Marijke
BeantwoordenVerwijderenWat een leuke kerstkaart heb je gemaakt!
BeantwoordenVerwijderenOok deze kaart is weer prachtig. Heel leuk met de beer in de cirkel.
BeantwoordenVerwijderenSucces gewenst met het kappersbezoek.
Groetjes van Marian.
Ook dit is weer een prachtige kaart in dit model Henriet!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Diny
Het is een heel leuk model en zonder stans kan het natuurlijk ook, dan plak je de cirkel op. Mooie, ijzige kaart is het geworden met de leuke ijsbeer. Succes bij de kapper!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes,
Ansx
Heel leuke kaart weer met dit modelletje, Henriët. En hopelijk zit je haar helemaal goed!
BeantwoordenVerwijderenGezellig dat je weer meedoet met 52WTC.
Groetjes
Jantine DT 52WTC
Een heel leuke kaart, de beer heeft een mooie hippe bodywarmer aan, het kleurt mooi met de rest.
BeantwoordenVerwijderenEn, zit je haar goed?
Wat een mooie kaart, in dit modelletje komt de cirkel met de leuke beer erin heel goed tot z'n recht. En helemaal tevreden over je nieuwe coupe?
BeantwoordenVerwijderengroetjes Angélique
Wat heb je mooie kaart met dit leuke model gemaakt. Erg leuk opgemaakt. Je haar is vast mooi geknipt… Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderenNou....ik las het verhaal van de dochter van Marjolijn en ik hoop dat het bij jou beter is gegaan! Sjonge het kan inderdaad heel spannend zijn een andere kapster!
BeantwoordenVerwijderenJe kaart is in elk geval heel leuk!!
Leuke kaart is het geworden, ik zie die stans meer en die is echt wel mooi. Alles goed gegaan bij de kapper? Groet, Nelleke
BeantwoordenVerwijderenHet model is zo leuk dat het meteen een hele aparte kaart geeft.
BeantwoordenVerwijderenLeuk om een mooi plekje of leuke stans in de spotlights te zetten op door middel.
Gelukkig heb ik al gelezen dat het bij de kapper goed bevallen is.
Mooie kaart met deze vouwmal en Eline's beer geniet heerlijk van de wintersport!
BeantwoordenVerwijderengrtz Colien [52WtC]