zondag 29 juni 2025

Gastdesigner Creative Artiste Mixed Media

Met mijn Vintage kaart voor de Full Deck challenge werd ik winnaar bij het blog Creative Artiste Mixed Media. Daarom mag ik vandaag gastdesigner zijn.


Deze kaart maakte ik al begin april. Toen wist ik al dat ik vandaag gastdesigner mocht zijn. Om niet te vergeten een kaart te maken voor deze gelegenheid heb ik dat toen maar meteen gedaan.
De achtergrond is gemaakt met Infusion. Dat is pigmentpoeder dat je activeert met water. Je brengt steeds kleine beetjes aan op je papier en dat spuit je nat. Door te drogen met de heattool of te deppen met keukenpapier krijg je een leuk effect. Je herhaalt dit net zo lang totdat het naar je zin is. Over de achtergrond stempelde ik met vintage photo een stempel van Aall&create. De leuke vogeltjes kocht ik op de Art Specially in Nijkerk (net als de stempel van Aall&Create). Ik kleurde ze in met Distress oxide. Onder de pootjes van de vogels zette ik een streepje met donkerblauw oogpotlood en dat veegde ik uit. De tekst komt uit een zakje met tekst die-cuts van Pronty (472.700.037). Die vond ik er wel leuk bij passen.

Gisteren een leuke, gezellige en drukke dag gehad op het TT-circuit. We zaten rond half 8 in ons kassa-hokje en vanaf 8 uur werd het meteen druk. En eigenlijk hebben we tot 2uur 's middags aan de lopende band kaartjes verkocht. Daarna werd het rustiger en om 3 uur werd ons kassa-hokje gesloten. Dan moet je met je kassa-lade en de uitdraai van het pin-apparaat naar de loods en wordt jouw verkoop van die dag geteld. Ik had gelukkig geen kasverschil! Volgens jaar gaan we weer!

6 opmerkingen:

  1. wat een mooi gastdesignerkaartje met de mixed media leuke kleurtjes en gave stempels heb je gebruikt
    groetjes Ellen

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Dit vind ik altijd hele leuke kaartjes, met zijn fantasie vogel echtpaar erop.
    Mooi, je achtergrond, goed gelukt. Ik kocht ook wat van die flesje in Nijkerk, maar moet er nog een beetje mee leren omgaan. Ik heb wel wat aan jou tip denk ik, hoe ik het moet gebruiken.
    Goed gedaan, zo'n hele dag kaartjes verkopen en dan geen kasverschil, knap werk.

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Een heel leuke kaart met die gave vogels!
    Groetjes, Eri

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Leuke vrolijke kaart, Henriet
    Mooi gemaakt met die pigmentpoeder achtergrond
    Fijn at de verkoop zo goed ging
    Liefs Martha

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Wat een leuk kaartje heb je gemaakt en dat infusion is nog moeilijk te bewerken vind ik maar je hebt het mooi gedaan! En super dat je op de TT was. Groetjes Marijke

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Een gave kaart heb je gemaakt, mooie achtergrond en leuke vogels.
    Fijn dat de TT jullie weer een leuke dag heeft bezorgd.

    BeantwoordenVerwijderen