Bij de nieuw collectie van Marianne Design zit een stans van Ed en Willem Bever. Ik kon het niet laten die aan te schaffen.
Ed staat op de weg met een boomstam op zijn schouder en Willem zit achter in de truck tussen de boomstammen om ze netjes op te stapelen. Gelukkig blijven er nog genoeg bomen over in het bos.
De stans van de bevers en die van de truck zijn te koop bij De Hobbystudio.
De stans van de bevers en die van de truck zijn te koop bij De Hobbystudio.
Dit weekend ben ik begonnen aan de meest vervelende tuinklus die er is. Het onkruid tussen de stenen weg halen. Zaterdag heb ik het pad en het terras achter het huis gedaan, gisteren de tegels achter het huis van de garage naar de achterdeur. Nu is de voortuin nog aan de beurt en de ziet bijna alles er weer netjes uit. Nog wat potplanten neerzetten en dan is de tuin klaar voor zaterdag 4 juli. Dan organiseert Dirk voor zijn bridgeclub een tuinenbridge. Verschillende leden stellen hun tuin dan beschikbaar voor een bridgewedstrijd en ook onze tuin is 1 van de locaties. Dan moet alles er dus tip top uitzien!

Geweldig wat een leuke kaart, ze hebben veel werk gehad aan de bomen.
BeantwoordenVerwijderenwat een mooi kaartje met het leuke tafereeltje met de bevers ze hebben het er maar druk mee
BeantwoordenVerwijderensucces met de tuin
groetjes Ellen
Oooooh, hou op, bij ons ook.....zoooooveel onkruid en heel veel terras (want: grote tuin), bah!!
BeantwoordenVerwijderenWij moeten nog het grote achter terras doen, dan zijn we ook 1x rond geweest. Maar ja, dan groeit het ook zo weer door, dus kunnen we weer opnieuw beginnen. Bah bah.
Wel heel leuk dat jullie tuin ik gebruikt gaat worden voor de Bridge marathon.
Wat een leuke kaart is dit, met die lieve Ed en Willem🥰
Wat zijn ze druk hè, die 2.
Maar ze zijn vast een fijne voorraad hout voor de kachel aan het afleggen. Wat een goed idee.
GAAF GAAF wat zijn deze twee heel leuk, schattig kaartje...
BeantwoordenVerwijderenEn ooooh help help al dat onkruid, pff is eiegenlijk niet tegen op te boksen...hier ook veel teras, nog veel m,eer groen maar met vrijstaand huis ga je lekker rondom hee, wel paar jaar terug aantal stukken vervangen door boerengrind...daar pluk je het onkruid zo uit... maar al die steentjes, heb een oud aardappel schilmesje, dat werkt bij mij het beste, maar je kan na uren schrappen bijna niet meer op staan.... succes ermee, komt weer regn aan kan het lekker ontkiemen.......hahah
Liefs en fijne dag Annemarie en Merit.
Oh wat een leuke kaart.
BeantwoordenVerwijderenCrea lieve Groetjes Claudia ❤️🦋❤️
Mijn FB pagina: Claudia's Kaartjes and more
Blog:Claudia's Kaartjes
Challenge blogs:
Girlz Creative Christmas (XMAS) 🎄
Girlz makes Guyz Cards (GMGC)🚗
Girlz creative crafts (GCC) 🌸
Creative sketchy girls (CSG) ❤️
Girlz Rebel Challenge (GRC) 🎈
Girlz Creative Fun Art of Scrap (GCFAOS) 🦋
Girlz & The Art of Letters (G&TAOL) 🎉
Girlz Creative: Splash it with color! (GC:SiwC!) 🌈
Creative Color girlz (CCG) 🎨
Superleuk deze beverkaart, Henriet
BeantwoordenVerwijderenZo leuk met die auto
En de tuin is altijd een dingetje wat onkruid betreft, wij hebben gelukkig geen grote tuin, maar wel wat tegels en poe poe wat heb ik een hekel aan dat wieden dus ik leef met je mee!
Liefs en groetjes, Martha
VerwijderenWat een super gave kaart Henriët. Echt heel erg leuk gedaan. Dat onkruid is verschrikkelijk. Ik krijg het nooit mooi tussen de stenen. Echt heel erg.
BeantwoordenVerwijderenFijne dag.
Lieve groetjes,
Emily
Je kaart is superleuk met die hardwerkende Ed en Willem Bever Henriët.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Wat een stoere kaart heb je gemaakt met Ed en Willem bever en de stoere truck.
BeantwoordenVerwijderenDat is echt geen leuk klusje onkruid tussen de tegels uithalen, gelukkig hebben wij een houten dakterras en nergens last van,
groetjes,
Ansx
Oh ja!! Ik zag hem ook, maar ben voor een ander die gegaan deze zijn ook zo leuk. Je kaart is geweldig.
BeantwoordenVerwijderenEn sterkte met al het onkruid. Zo'n ondankbare klus voor de lange termijn
Wat een leuke kaart met de bevers Henriët .
BeantwoordenVerwijderenZe zijn super leuk.
Groetjes Elle-Jeanne
Ontzettend leuk die bevers. Doet me helemaal terugdenken aan de Fabeltjeskrant en dat liedje. Je hebt er een vrolijk tafereeltje van gemaakt.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda
Dat past ook helemaal bij jou, gave stansen en een gave kaart. Al vind ik trouwens dat je met inkt steeds beter uit de voeten kunt. Gaaf hoor. En oei wat een klus, die stoep. Hier ook zo bezig geweest en het eerste gras komt er al weer doorheen. Om te huilen. We gaan wel zien wat we doen. Groet Nelleke
BeantwoordenVerwijderenWat een leuk kaartje heb je gemaakt met de bevers. Altijd leuk om met iets nieuws bezig te zijn. Groetjes Mariëtte
BeantwoordenVerwijderenHey Henriët,
BeantwoordenVerwijderenWat een super leuke kaart heb je gemaakt met de nieuwe bevers! Ben helemaal fan dus binnenkort liggen ze ook in mijn collectie...
Succes in de tuin! Maandag voor het werk ook onkruid weggehaald op onze voorparking want de groene bak werd leeggemaakt en er kon nog wat bij... Was daardoor te laat op mijn werk, haha..;
Liefs,
Nancy